None
None

puzzleYOU, kdo jsme

Skládání puzzle je oblíbenou rodinnou zábavou po celém světě. Poskládat si skutečnou vzpomínku, životní okamžik je zábavou, která chytne za srdce.
Proto jsme se v dubnu 2009 začali zabývat výrobou puzzle dle předloh Vašich digitálních fotografií.

* * *

Věříme, že společné skládání vzpomínek je jedním z nejsilnějších momentů, kdy spolu naši zákazníci mohou trávit svůj čas.

* * *

A stejně jako do sebe zapadají jednotlivé dílky našich puzzle, tak zapadá každý člen do našeho pracovního týmu.
Společně tak tvoříme skvělý kolektiv, jehož práce přináší radost do rodin a domácností po celém světě.

-
-
-
-

Na čem si v puzzleYOU zakládáme

Přispíváme k lepší rovnováze mezi pracovním a soukromým životem. Uvědomujeme si, že je pro naše zaměstnance důležité trávit čas se svoji rodinou. Proto nabízíme časovou flexibilitu, zkrácenou pracovní dobu na 7,5 hodin denně nebo částěčný úvazek. Ranní směna od 6:00 do 14:00, či volné dny nad rámec zákona, dávají dostatek prostoru věnovat se svým blízkým a jiným aktivitám. Díky různým firemním akcím se snažímě vybudovat dobré vztahy mezi zaměstnanci a přispět tak k vytvoření přátelského kolektivu. Případné odpolední a noční směny jsou nadprůměrně ohodnoceny. Dobře odvednou práci odměňujeme výkonnostními bonusy a dlohodobá spolupráce přináší jistotu, kterou v dnešní době ocení každý.

Naším nejpoužívanějším materiálem při výrobě puzzle je karton. Přikládáme velký význam trvalé udržitelnosti, a proto pro naše obaly používáme ekologicky šetrnou vlnitou lepenku vyrobenou z travních vláken. Skládá se ze 100% obnovitelných surovin a po použití je téměř zcela recyklovaná. Náš karton na skládačky puzzle byl oceněn pečetí schválení FSC a certifikátem Modrý anděl.

Velkou část kancelářské práce se snažíme řešit digitálně. Tam, kde to zatím není možné, spoléháme na recyklovatelný papír.

Jako výrobce hraček samozřejmě striktně dodržujeme normu pro hračky ČSN-EN 71 a používáme pouze materiály se zdravotně nezávadnými přísadami. To znamená, že naše produkty jsou bezpečné i pro ty nejmenší milovníky puzzle.

Množství plastů v oceánech nám stejně jako dalším lidem není příjemné. Jako průkopníci v oboru výroby puzzle chceme i my přispět svou trochou do mlýna a jít příkladem. Proto od listopadu 2021 nebalíme krabičky do fólie a místo toho používáme kvalitní uzavírací štítky.

Slovo jednatele

Děkujeme, že jste zavítali na naše kariérní stránky. Rozhodli jsme se, že vám život v puzzleYOU ukážeme očima našich zaměstnanců a právě proto najdete na webu různé medailonky.

Pokud se nás budete chtít na cokoliv zeptat, můžete se za námi do Bělé nad Radbuzou přijet podívat. Moc rádi vás výrobou provedeme osobně a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Skládání puzzle je jazykem, kterému rozumí každý

-
-
-

50 MitarbeiterInnen

50 zaměstnanců

 

-

22 Shops weltweit

e-shop ve 22 zemích světa

-

Über 2 Mio. zufriedene KundInnen

více než 2 mil. spokojených zákazníků

-

1 milion produktů ročně