Vlastní výroba

Vlastní výroba

U nás je Vaše puzzle středem pozornosti. Abychom dosáhli Vaší spokojenosti, klademe velký důraz na kvalitu. Náš slib: Největší výběr v nejlepší kvalitě. Na tom pracujeme den za dnem. Naše strategie je vyrobit prémiové výrobky. Protože pouze tímto způsobem máme příležitost od začátku si sami definovat kvalitu našich výrobků – a to sami poznáte při skládání. Mluví za nás i našich 15 let zkušeností. Dalším garantem Vaší spokojenosti jsou angažovaní zaměstnanci, kteří věnují zvláštní pozornost dodržování našich vysokých standardů - od vývoje produktů přes výrobní procesy až po zajištění kvality a nakonec přepravu. 

Puzzle z fotky - unikát
Forma k ražení puzzle

Vývoj produktů

Každý výrobek začíná nápadem. Navrhujeme a vyrábíme nové výrobky nebo dále vyvíjíme ty stávající. Nejdůležitějším bodem jsou pro nás potřeby zákazníků a trendy na trhu. I zde hraje velkou roli vlastní výroba, protože tak můžeme dostatečně rychle reagovat na změny. Máme tým projektových manažerů, designérů a manažerů kvality, kteří se starají o nové nápady a návrhy. U vlastností produktu přikládáme velký důraz na vzhled, dlouhověkost a jaký je výrobek na dotek. Musíme také zohledňovat mezinárodní zvláštnosti a požadavky - naše výrobky zasíláme do 19 různých zemí, Kanady a USA. 

Výrobní postup

Výroba puzzlí není tak úplně jednoduchá, jak by si někdo mohl myslet. Je potřeba mít hodně znalostí v oblasti potřebného materiálu a zpracování lepenky, papíru či lepidel. Zejména okolní teplota a vlhkost jako hlavní faktory úspěchu nejsou v praxi vždy snadno zvládnutelné. Moderní digitální tisk a ručně vyrobené razicí formy zajistí, že si budete naše puzzle užívat i několik let. 
Ale jak se vlastně přemění Vaše fotografie na puzzle? Jako první vytiskneme Váš motiv na fotopapír. Poté jej nalepíme na speicálně vyrobený karton. Speciální rozkouskovací stroj nakonec rozloží vaše puzzle na jednotlivé dílky. Na samém konci spárujeme každé vyrobené puzzle se svojí individuální krabičkou.

Tisk puzzle z fotky Zoom
Ražení puzzle z fotky Zoom
Rozkouskování puzzle z fotky Zoom
Spárování puzzle a motivu Zoom

Balení a logistika

Také expedice je velmi důležitý proces a i zde je důraz na kvalitu. Byla by přeci škoda, kdyby naše výrobky, které prošly kontrolou kvality neměly zvládnout přepravu. Máme bezpečný a ekologický obal, který je optimálně přizpůsoben příslušným vlastnostem produktu. Kromě toho je každá zásilka pojištěna. Pro vás to znamená jedno: při poškození nebo ztrátě zásilky pro Vás vyrobíme nový výrobek. Kromě toho neustále pracujeme na optimalizaci balení. 
Z výrobní haly přímo k Vám - to nám umožňuje krátké dodací lhůty. 

Řezání tisků Zoom
Sklad pro zabalené puzzle Zoom
Puzzle na pásovém dopravníku Zoom
Zaskladnění vyražených puzzle Zoom
Puzzle na páse Zoom
Puzzle karton Zoom
Předvyrobené krabičky Zoom
Puzzle na cestě do rozkouskovače Zoom
Tiskárna Zoom
Forma k ražení puzzle Zoom