Foto-pexeso

 • Individuálně vytvořitelné karty
 • Včetně individuální krabičky
 • 15 let záruka
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
pá, 31.05.2024
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
pá, 31.05.2024
Počet karet
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
pá, 31.05.2024

Popis produktu

Proč zanechává pexeso jak na děti, tak i dospělé takový dojem? To je přeci jasné: Pexeso s vlastními motivy není jen velmi originální nápad na dárek, ale také skvělá zábava pro celou rodinu. Vytvořte si Vaše foto-pexeso pomocí pár kliknutí na myš. Vždy dvě karty mají stejný motiv. Ve hře jde o to, zapamatovat si a najít dva stejné motivy. Vyhrává ten, kdo najde nejvíce párů. Lehce pochopitelné pro velké i malé.

Objevte Vaše fotky znovu při hře

Vámi vytvořené karty mohou zobrazovat Vaše přátele, veselá zvířata, města či budovy - vše z Vašeho vlastního fotoarchivu. Právě toto dodává průběhu hry při hledání párových karet příjemné napětí. Intenzivně se zabýváte Vašimi fotkami a připomínáte si tím všechny nezapomenutelné okamžiky. Pexeso z vlastních fotek procvičuje koncentraci, trpělivost a rozvíjí paměť.

Krabička pro foto-pexeso

Krásná a zároveň užitečná: stabilní krabička je ideálním úložištěm na foto-pexeso. Vytiskneme Vám navíc jakýkoliv text na hrací plochu. Tím je Vaše foto-pexeso ještě originálnější. Kdybyste chtěli někomu darovat vlastně vytvořené karty, můžete využít krabičku jako dárkové balení. Již její vytváření je velká zábava!

 • Individuální krabička za stejnou cenu
 • Vlastní název
 • K dodání v různých barvách
 • Jeden Vámi zvolený pár jako motiv na vrchní stranu krabičky

Doporučený věk

od 4 - 6 let

Balení

Karty jednoduše vymáčknete z kvalitního kartonu. Deska se nachází uvnitř krabičky.

Je zapotřebí

18 nebo 36 fotek
Nemáte dostatečný počet motivů? Podívejte se na naše „nápady a tipy".

Barvy krabičky na pexeso
Barvy krabičky na pexeso

Rozměry krabičky

Rozměry krabičky

33,6 x 23,3 x 3,6 cm

Rozměry karet

Rozměry karet

60 x 60 x 1,75 mm

Zadní strana pexesa

Zadní strana pexesa
Tipy a nápady

Tipy a nápady

Minimální doporučená kvalita fotek

Kvalitu Vašeho pexesa výrazně ovlivňuje rozlišení Vašich fotek. Pro jednotlivé karty doporučujeme rozlišení nejméně 810 x 810 pixelů.

Důležité: Vezmte prosím na vědomí, že nahraný obrázek můžete upravit přímo při vložení tak, aby nebyly oříznuty žádné obličeje nebo nebyly vidět bílé okraje. Jednoduše dvakrát klikněte na obrázek a vyberte požadovanou část obrázku.
Také se ujistěte, že vaše fotografie není rozostřená nebo podexponovaná.

Tip: poměr ceny a kvality

Rádi bychom Vám představili naše pexeso se 72 kartami jako výherce poměru ceny a kvality. Občas se ozývají zákazníci, kteří nemají ale tolik motivů. Co s tím?
Také napříkad fotky s motivem mušlí, zvířat, rostlin se na pexesu dobře vyjímají. Proberte se Vaším archivem, ne vždy je nutné volit jen osoby nebo obličeje.

Doporučení

 1. Vytvořte si pexeso s obrázky na určité téma: například párty, rozloučení se svobodou nebo jako dárek k svatbě, narozeninám, Vánocům či Valentýnu a nadšení máte zajištěno. Dalším skvělým nápadem na pexeso jsou známé tváře jako rodiče, prarodiče, sourozenci a přátelé.
   
 2. Po nahrání Vašich fotografií můžete poklepáním na jednotlivé fotografie vybrat sekci obrázku. Tak se vyhnete například ořezání hlav na pozvánkových kartách.
   
 3. Výběrem Vašich motivů zároveň ovlivníte obtížnost pexesa. Páry karet s velkými jednobarevnými plochami se hledají snáze než s vícebarevnými pozadími.
Pexeso - herní strategie

Herní strategie

 1. Karty nepokládejte přes sebe, ale srovnejte je do řad. Jinak by mohlo dojít k otočení více karet najednou a zbytečně by se mohly odhalit karty pro Vaše další tahy.
 2. Zachovejte klid. Při stresu ztrácíte koncentraci a vzpomenout si na pozice karet je mnohem těžší.
 3. Hrajte pomalu a nenechte se ovlivnit rychlým tempem spoluhráčů. Tím si můžete v klidu projít v paměti poslední kroky a snáze si vzpomenout na správnou pozici párové karty. Hlavně děti často hrají příliš rychle.
 4. Dávejte pozor, když je protihráč na tahu. Často se soustředíme pouze, když jsme sami na tahu.
 5. Nikdy neotáčejte dvě úplně neznámé karty najednou. Byla by to velká náhoda, kdyby se Vám podařilo najít tímto způsobem pár.
 6. Lepší je nejprve otočit jednu novou kartu s nadějí, že budete vědět, kde se nachází její párová karta.

Varianty pexesa

36 karet

36 karet

Je tomu již delší dobu, memory® kdy jste naposledy hráli pexeso? Nevadí, právě pro Vás je ideální pořídit si naše pexeso 36. Spojte radost ze hry s trénováním paměti. S vlastními motivy je hledání párů samozřejmě mnohem zábavnější. Varianta se 36 kartami je idální na dovolenou, na narozeninovou party, můžete ji hrát na terase nebo na balkóně.

Pro všechny bystré hlavy a fanoušky, kteří se nechtějí přetěžovat těžší varinatou. Děti trénují svou paměť mnohem raději, když na kartách vidí známé tváře, domácí zvířata nebo plyšáky. Také u nich dochází ke zlepšení jemné motoriky. Toto samozřejmě platí i u starších lidí.

Kromě toho je pexeso 36 zdařilým dárkem k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem.

Vlastnosti:

 • Zábavné a zároveň náročné
 • Stupeň obtížnosti: střední
 • Nároky na paměť: střední
72 karet

72 karet

Když už, tak už. U profíků na trénování paměti nepřichází v úvahu žádná jiná varianta, než pexeso se 72 karty. Je přeci třeba pokrýt celý stůl. Rozložte na stůl a zapojte své mozkové buňky naplno. Hlavně při deštivých zamračených dnech si milovníci pexesa přijdou na své.

Ideální dárek pro bystré a přemýšlivé.

Pexeso se 72 karty je náš výherce, co se týče poměru ceny a počtu karet. Tip: Dospělí mohou hrát se všemi páry. Pokud však chtějí hrát i děti, dejte jednoduše některé páry na stranu.

Vlastnosti:

 • Vzrušující a náročné
 • Stupeň obtížnosti: vysoký
 • Nároky na paměť: vysoké
Tipy a nápady

Časté otázky

 • Mohu také na kartičky vložit text?

  Samozřejmě, za pomoci jakéhokoliv obrázkového editoru můžete vložit do obrázků texty. Toto je třeba ale provést před samotným nahráním před objednávkou. Přímé vložení textu u nás není zatím možné.

 • Mám málo fotek na vytvoření pexesa se 72 karty - co mám dělat?

  Také napříkad fotky s motivem mušlí, zvířat, rostlin se na pexesu dobře vyjímají. Proberte se Vaším archivem, ne vždy je nutné volit jen osoby nebo obličeje.

 • Jak mohu provést ořez fotky?
  detail obrázku-CZ

  Po nahrání Vašich fotografií můžete poklepáním na jednotlivé fotografie vybrat sekci obrázku. Tak se vyhnete například ořezání hlav na pozvánkových kartách.

Nechejte si vytisknout vlastní pexeso

Nechejte si vytisknout vlastní pexeso

Pexeso je jednou z nejznámějších her v německém prostředí a je na trhu již více než 50 let. Obvykle jsou to zvířata, auta, kreslené postavičky nebo památky, které jsou na kartičkách zobrazeny. Pokud si chcete pexeso vytvořit sami, najdete u nás to, co hledáte. Vaše nápady, Vaše fotografie, Vaše pexeso. Staňte se designérem s Vašimi vlastními motivy obrázků.

Je to velmi jednoduché a zabere to jen pár minut: navrhněte hrací kartičky a krabičku, náhled ve 3D, zadejte údaje o adrese a způsobu platby, přehled a závaznou objednávku. Poté vytiskneme Vaše pexeso podle Vašeho návrhu. A nezapomeňte: osobní pexeso je ideálním dárkem pro velké i malé, staré i mladé!

 

Co odlišuje naše pexeso od ostatních?

Co odlišuje naše pexeso od ostatních?

 • Individuální hrací karty s vlastním motivem. Ještě vyšší hodnotu svému pexesu dodáte vlastní krabičkou. S námi nevytváříte jen hru, ale zároveň i boxík, ve kterém bude pexeso uložené. Žádné pytlíky, žádné polepené dózy nebo kartony, ale potištěná a stabilní krabička.
 • 15 let záruka: S naším pexesem byste měli být spokojeni i po letech a to bez kompromisů. Kromě dodací lhůty a cenového srovnání se do vašeho hodnocení jistě promítne také kvalita. Hrací karty o velikosti 6 x 6 cm jsou větší než obvykle a proto se velmi dobře hodí ke hře. Jako materiál používáme vysoce kvalitní lepenku, která je po okrajích vyražena. Výsledkem jsou mírně zaoblené rohy pro obzvláště pohodlné uchopení. Naše záruka 15 let se vztahuje na trvanlivost tisku, lepenku a kašírování.
 • Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH