Vytvořit fotoPUZZLE

 • Rozměr složeného puzzle: cca 64 x 48 cm
 • Náš bestseller
 • Skvělé krabičky pro
  různé příležitosti
 • 15 let záruka
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
čt, 20.06.2024
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
čt, 20.06.2024
Počet dílků
Fotopuzzle s 1000 dílky
Rozměr složeného puzzle: cca 64 x 48 cm info-icon
919,00 Kč 599,00 Kč
delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
čt, 20.06.2024
Přes 2 miliony spokojených zákazníků

Přes 2 miliony spokojených zákazníků

Dnes objednáte, zítra zašleme!

Dnes objednáte, zítra zašleme!

 

Prémiová kvalita se zárukou 15 let

Prémiová kvalita se zárukou 15 let

Přes 2 miliony spokojených zákazníků

Přes 2 miliony spokojených zákazníků

Dnes objednáte, zítra zašleme!

Dnes objednáte, zítra zašleme!

Prémiová kvalita se zárukou 15 let

Prémiová kvalita se zárukou 15 let

Puzzle z fotek - ten nejlepší dárek

Ideální dárek

Puzzle z vlastních fotek je naprostý hit! Již se může z Vašich nejoblíbenějších fotografií stát opravdové puzzle. Při výběru 48, 100, 200, 500, 1000, 1000 XXL a 2000 dílků si každý najde to své, malí i velcí, od puzzle-začátečníků až po profesionály.

U nás můžete velmi snadno během pár minut vytvořit své vlastní puzzle. Proměňte nezapomenutelné zážitky, rodinné fotografie, veselé momentky, krásné vzpomínky na dovolenou nebo vlastní umělecká díla v unikátní fotopuzzle, prožijte znovu tyto chvíle a oživte vzpomínky při skládání puzzle.

Ideální dárek

Puzzle z vlastních fotek je naprostým hitem! Již od 449,00 Kč můžete proměnit Vaši nejoblíbenější fotku v puzzle. Každý si přijde na své, malí i velcí, začátečníci i profesionálové - vybírejte z 48, 100, 200, 500, 1000, 1000 XXL nebo 2000 dílků.  

Vytvořte si během pár minut jedinečné puzzle. Proměňte nezapomenutelné zážitky, rodinné fotografie, veselé momentky, krásné vzpomínky, nebo vlastní umělecká díla v unikátní puzzle. Prožijte znovu tyto jedinečné chvíle a oživte vzpomínky při skládání puzzle z fotek. 

Vybrat puzzle:

SMART SORTED® | Fotopuzzle

NOVINKA! Trend v puzzle od puzzleYOU

Puzzle 1000 dílků se zaručeným úspěchem - díky tomuto jedinečnému vynálezu je skládání puzzle 1000 dílků možné opravdu pro každého. Vyjímatelné krabičky SMART, každá s 25 dílky puzzle, usnadní skládání oblíbeného motivu. Od této chvíle si sami určujete úroveň skládání puzzle. Třídění dílků puzzle podle barev nebo vybírání okrajových dílků je už minulostí.

 • 1000 dílků puzzle rozdělených do 40 krabiček SMART
 • Zábavná hra na společenské akce
 • Chytře roztříděné, skládání je snadné i pro děti

1 099,00 Kč 699,00 Kč

... velké WOW! při darování a rozbalování.

... velké WOW! při darování a rozbalování.

1001 nápadů jak vytvořit koláž z fotek na vaše puzzle

Někdy je těžké se rozhodnout, jaký motiv bude ten pravý. Někdy jedna fotografie nedokáže vyprávět celý příběh. U nás máte možnost vložit až 65 fotek najednou, vybírat můžete z velkého množství rozložení a na svoje puzzle si tak vytvoříte jedinečnou fotokoláž.

Výhody koláže z fotek

 • Více fotografií a textů
 • Na všechny formáty: od 48 do 2000 dílků
 • Jednodušší skládání větších formátů
 • 100 originálních šablon
 • Jednoduché vytvoření
 • Žádný příplatek, žádné stahování softwaru – vše přímo v prohlížeči
Koláž z fotek na puzzle

1001 nápadů jak vytvořit koláž z fotek pro Vaše puzzle

Koláž z fotek na puzzle
 • Více fotografií a textů na Vašem puzzle
 • Pro všechny formáty: od 48 do 2000 dílků
 • Jednodušší skládání větších formátů
 • 100 originálních návrhů
 • Intuitivní vytvoření
 • Žádný příplatek, žádné stahování softwaru – to vše přímo v prohlížeči
Puzzle-krabička pro fotopuzzle

Individuální krabička na puzzle - více než jen pouhý obal

Až díky dokonalé krabičce se stává puzzle z fotky perfektním dárkem. Skvělá zpráva - tuto krabičku vám dodáme zcela zdarma.
Varianty puzzle 48 - 2000 dílků dodáváme v pevné krabičce, která bude potištěná stejným motivem jako vaše puzzle. Samozřejmě nechybí ani vlastní text. Naši grafici pro vás připravili 80 různých variant krabiček, které se hodí pro každou příležitost. Určitě oceníte i jejich smysl pro detail. Někdy to jsou právě tyto detaily, které rozhodnou o prvním dojmu.

Výhody rámečku pro puzzle

S rámečkem na puzzle k dokonalému vzhledu

Přiznáváme, že se s myšlenkou zarámovat a pověsit fotopuzle na zeď vymykáme. Jsme ale přesvědčeni, že puzzle vytvořené z vlastních fotek má velkou hodnotu na to, aby bylo po složení vrácené zpět do krabičky a tam leželo zapomenuté. Také naši zákazníci se často ptali, zda k puzzlím prodáváme i rámečky. Proto jsme vytvořili speciální, přesně na míru pro naše puzzle padnoucí rámečky s matným stříbrným okrajem a prémiovým sklem1 .

Počet dílků

Příslušenství pro ještě větší potěšení při skládání

Kvalita puzzle z fotky

Nejdůležitější je kvalita

Jsme rádi, když se jako zákazníci cítíte, že je o vás dobře postaráno. Proto nám velmi záleží na kvalitě našich puzzle. Od vyražení až po speciální povrchovou úpravu - každý krok pečlivě kontrolujeme, abyste se z puzzle mohli radovat i po letech. A protože si za naší kvalitou stojíme, poskytujeme vám záruku kvality. Přeci jen to nejsou nějaké obyčejné puzzle, ale přímo vaše osobní, vytvořené z fotek, ke kterým máte hluboký vztah.

Nápad na dárek - puzzle z fotky

Nenechte si ujít příležitost a překvapte své nejbližší originálním dárkem. Protože osobním dárkem uděláte největší radost. A právě proto, že to má být dárek osobní, představujeme puzzle z vašich vlastních fotek. Valentýn, Velikonoce, Den matek, Den otců, Vánoce, narozeniny, svatba - toto jsou přesně příležitosti pro originální dárky. S puzzle z fotky se určitě odlišíte od ostatních. Je to hračka: vyberte si oblíbenou fotku, nahrajte ji v našem e-shopu, vytvořte krabičku - a máte hotovo! Máte dárek, který obdarovanému rozhodně udělá velkou radost. K dokonalosti chybí už jen rámeček, který vyrábíme na míru. Za skvělou cenu darujte puzzle od 48 do 2000 dílků. Puzzle z fotky je jedním slovem úchvatné.

Nápad na dárek - puzzle z fotky
Nápad na dárek - puzzle z fotky

Nápad na dárek - puzzle z fotky

Nenechte si ujít příležitost a překvapte své nejbližší originálním dárkem. Osobní dárky jsou nyní velmi v kurzu. A právě proto, že to má být dárek osobní, představujeme Vám puzzle z Vašich vlastních fotek. Valentýn, Velikonoce, Den matek, Vánoce, narozeniny, svatba - toto vše jsou příležitosti pro originální dárky. S puzzle z fotky se zajisté budete odlišovat od ostatních. Je to hračka: vyberte si Vaši oblíbenou fotku, nahrajte v našem online shopu, vytvořte krabičku - hotovo! A máte dárek, který obdarovanému udělá velkou radost. S rámečkem na míru zhodnotíte Váš dárek ještě víc. Za perfektní cenu můžete darovat puzzle od 48 do 2000 dílků. Puzzle z fotky je jedním slovem úchvatné.

Pro potěšení ze skládání

Potěšení ze skládání

Při skládání si užijete hodně zábavy. Nikoho tedy nemůže překvapit, že se fanoušci puzzle zamilovali právě do puzzle z fotek. Klasické motivy, které se vyrábí v milionových nákladech, už nejsou IN. Naproti tomu puzzle s vlastním motivem se vyjímají na zdech našich domovů stále více. Ale proč nás vlastně puzzle tolik baví? Každé puzzle má své vlastní kouzlo a je výzvou, se kterou se všichni rádi poperou. Oblíbená fotka nás navíc motivuje ještě více, abychom dosáhli vytouženého cíle. Milovníci puzzle hovoří o relaxačním efektu, který přináší skládání vlastního motivu.

Jsou ale také mezi námi lidé, pro které je prioritou umělecký efekt puzzle. U nich nikdy neuvidíte, že by po složení puzzle rozložili a vrátili do krabičky. Naopak - vezmou složené puzzle, přendají ho do rámečku a pověsí na zeď.

Jaké si vyberu puzzle z fotky?

Jaké si vybrat puzzle z fotky?

Co bychom měli vědět:

 • Počet dílků určuje stupeň obtížnosti

  Nabízíme fopuzzle se 48, 100, 200, 500, 1000, 1000 XXL a 2000 dílky. Naším cílem je splnit všechny požadavky, které na puzzle máte, a to jak naprostým začátečníkům, tak i náročnějším profesionálům. Zjednodušeně se dá říct, že čím více dílků máte, tím menší dílky jsou a tím je skládání puzzle těžší. Proto menší počet velkých dílků ocení spíše děti a senioři. A protože je těžké přesně určit, pro jakou věkovou skupinu se puzzle hodí, přidali jsme na stránky ke každému výrobku doporučení.

 • Než puzzle objednáte

  Nejprve si rozmyslete, zda chcete použít jednu nebo více fotek. Nemůžete se rozhodnout pouze pro jeden motiv? Použijte různé šablony, pozadí nebo přidejte vlastní texty. Po nahrání fotky se pod náhledem obrázku zobrazí peti hvězdičkové hodnocení, zda je vaše fotka vhodná pro zvolenou velikost puzzle. Obecně lze říct, že čím je fotka barevnější, tím snadněji se bude puzzle skládat. Při vytváření krabičky zadejte libovolný text nebo věnování, které vám na krabičku vytiskneme. Můžete využít až 3 řádky. 

 • V individuální krabičce

  Naše puzzle z fotky zasíláme nesložené, zavřené do krabičky s vlastním motivem, která zároveň slouží jako dárkový obal. Pokud chcete, přímo na krabičku vám vytiskneme motiv a text (například věnování). Vytvořilli jsme pro vás 80 variant krabiček, které se hodí pro různé příležitosti. Najdete zde jak dárkové balení s mašlí, tak i různé tématické krabičky.

  Krabičku můžete nechat i prázdnou, aby byly puzzle opravdovým překvapením. V následujících krocích objednávky můžete dokoupit příslušentví např. Rámeček na puzzle, Lepidlo na puzzle nebo Podložku pod puzzle. Po odeslání objednávky obdržíte potvrzení e-mailem. Toto potvrzení obsahuje odkaz, skrz který můžete sledovat stav vaší objednávky. Potvrzení objednávky si prosím uschovejte. 

 • Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH

 • 1

  U rámečku pro fotopuzzle s 1000 dílky XXL a 2000 dílky používáme z bezpečnostních důvodů kvalitní plexisklo.