Přesný rámeček pro Vaše fotopuzzle

Vaše fotopuzzle stylově zarámované na zdi

Vybrat rámeček pro puzzle

delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
út, 28.05.2024
Přesný rámeček pro Vaše fotopuzzle

Vybrat rámeček pro puzzle

delivery-time-truck
Pravděpodobné dodání:
út, 28.05.2024

Puzzle-rámeček - Vaše puzzle z fotky, zarámované ještě mnohem hezčí

Také to znáte? Poslední dílek puzzle právě zapadl a Vy jste právem pyšní na výsledek. Ale co teď? Završte zážitek ze skládání dekorativním rámečkem. Byla by přeci škoda, puzzle opět rozdělat a vrátit zpět do krabičky. Pověste si Vaše puzzle z fotky jednoduše na zeď. Váš oblíbený motiv, zasklený v rámečku, je jistě mnohem cennější než nějaký běžný dekorativní obrázek.

Připravte se již nyní na zvědavé pohledy: spolu s ušlechtilým vzhledem stříbrného rámečku vypadá Vaše puzzle úchvatně. Stylový design, intuitivní zacházení, důraz na každý detail zpracování ho dělají nenahraditelným příslušenstvím pro Vaše puzzle.

Puzzle-rámeček pro puzzle z fotky

Vyberte si Váš puzzle-rámeček:

Proč také Vy potřebujete puzzle-rámeček

Až když poprvé spatříte zarámované puzzle z fotky, jak se krásně vyjímá na zdi, uvědomíte si, proč jsou rámečky na puzzle tak oblíbené. Prolíná se zde extravagance s elegancí s Vašimi nejkrásnějšími okamžiky. Více individuality snad ani není možné.

Ale to je teprve začátek. Naleznete i pragmatické důvody. Skládání puzzlí je skvěle strávený volný čas. Často uběhne i několik hodin, než se dosáhne cíle a puzzle je složené. Nyní se přímo nabízí perfektní možnost, jak vkusně a prakticky s puzzlem naložit. Málokdo chce puzzle opět rozebrat a vrátit zpět do krabičky. Využijte právě našeho rámečku, který dodá puzzlím čestné místo a oživí prázdné zdi.

Ochránit puzzle před špínou a prachem, nepoškodit při přepravě z místa A do B nebo pověsit na zeď, aniž by bylo nutné puzzle předem nalepit. Toto vše jsou dobré důvody, proč si objednat rámeček.

Představte si, že dostanete poprvé puzzle, vytvořené z Vaší nejoblíbenější fotky. To ale není všechno. Krátce nato i perfektní, na míru padnoucí rámeček přímo pro Vaše puzzle - to teprve dodá tu poslední třešničku na dortu. Puzzle-rámeček Vám doporučujeme jako originální příslušenství k puzzlím. Nejen děti se radují, když jim rámeček s puzzlemi zkrášlí pokojík, také dospělí ho ocení, že dodá puzzlím zvláštní nádech exkluzivity.

Výhody rámečku pro puzzle

Přednosti

 •  Přímo na míru pro Vaše puzzle z fotky
 •  Speciálně a na milimetr přesně vyrobený
 •  Optimální ochrana, robustní, pevný a prachu odolný, díky stabilní zadní straně a přednímu sklu
 •  Žádné známky opotřebování i při časté výměně puzzlí
 •  K opakovanému použití (pokud motiv nepřilepíte)
 •  Pečlivě zabalený
 •  Pohodlný, možno ihned objednat

Kvalita má budoucnost

Náš puzzle-rámeček je vyroben přímo na míru, protože byl vyvinut naráz s puzzlemi. Některé drobnosti nejsou na první pohled zřejmé. Ale při podrobném prozkoumání můžete vidět, že jsme si dali opravdu záležet na každém detailu. Výsledkem je jedinečný rámeček pro jedinečné puzzle z fotky.

Puzzle-rámeček pro puzzle z fotky

Hliníkový rámeček

 • Stabilní profil
 • Profil, chráněný proti UV záření
 • Patentovaný systém zavírání
 • Jednoduchá montáž
Zadní strana, závěsný systém

Zadní strana, závěsný systém

 • Ekologické, certifikované E1
 • Na míru a stabilní
 • Bezpečnostní závěsný systém - možno pověsit na výšku i na šířku
Puzzle-rámeček pro puzzle z fotky

Hliníkový rámeček

 • Stabilní profil
 • Profil, chráněný proti UV záření
 • Patentovaný systém zavírání
 • Jednoduchá montáž
Zadní strana, závěsný systém

Zadní strana, závěsný systém

 • Ekologické, certifikované E1
 • Na míru a stabilní
 • Bezpečnostní závěsný systém - možno pověsit na výšku i na šířku
Balení rámečku

Tímto Váš unikát dorazí bezpečně zabalen k Vám

Zaslat, znamená pro nás nejdříve optimálně zabalit. Tento krok je velmi důležitý, abyste Váš zážitek z nákupu vnímali pozitivně. Konkrétně: zboží k Vám musí dorazit nepoškozené.

Balení našich rámečků komplikuje právě použití křehkých materiálů, ve hře je například ochrana skla. Dobrá zpráva: podařilo se nám vyvinout karton, který poskytuje dostatečnou ochranu před poškozením.

To netvrdíme pouze my, ale především naši zákazníci z celého světa. Používáme kartony z dvojité lepenky. U rámečků 2000 rámečků přířezy BC2.70, u ostatních přířezy EB230. A ještě jedno sdělení na konec: veškeré balení je šetrné k životnímu prostředí. Pokud by i přesto došlo při přepravě k poškození, zašleme Vám zdarma nový rámeček.

Tipy a nápady

Tipy a nápady

 • Návod: takto zarámujete vaše puzzle z fotky
  Návod: takto zarámujete vaše puzzle z fotky

  Zarámované puzzle na zdi je skvělý nápad na dekoraci. Nezáleží na tom, zda puzzle má 48, 100, 200, 500 nebo 1000 dílků, také pro naše puzzle s 2000 dílků máme přesný rámeček v nabídce. Speciální vlastnosti každé varianty puzzle požadují různé druhy rámečku na puzzle.

  Abyste se rychle zorientovali, sepsali jsme všechny nejdůležitější informace.

 • Jak správně pověsit rámeček na puzzle
  Jak správně pověsit rámeček na puzzle

  Je velmi snadné, pověsit rámeček, pokud dodržíte pár zásad. Velmi důležité: rámeček musí být připevněn rovně a samozřejmě bezpečně. Budete k tomu potřebovat následující: tužku, svinovací metr, hřebík, kladivo a vodováhu.

  Pracujte ve dvou. Od pomocníka si nechte přidržet rámeček na stěně, kam ho budete chtít umístit. Dívejte se z větší vzdálenosti, abyste správně mohli určit pozici. Záleží na Vás, zda preferujte rámeček výše nebo níže. V galeriích visí většinou obrázky tak, aby se střed motivu nacházel kousek pod úrovní očí. Také se můžete orientovat podle výšky dveří, oken, regálů, abyste docílili ideálního souladu.

  Označte si tužkou na zdi střed hořejšího okraje rámečku. Změřte si vzdálenost mezi hořejším okrajem a závěsným systémem na zadní straně rámečku a od značky na zdi se pohybujte dolů právě o tuto vzdálenost. Na tomto místě můžete zatlouct do zdi hřebík. Běžně stačí jeden hřebík. Zatloukejte ho pod úhlem 45°. Pokud nejde z jakéhokoliv důvodu zatlouct hřebík, doporučujeme, abyste použili šroubek s hmoždinkou. Ideální je velikost hmoždinky č. 6 (při použití vrtáku č.6).

  Ke správné poloze zavěšení, použijte vodní váhu. Tu položte na horní hranu rámečku a pohybujte rámečkem, až se vzduchová bublina ve vodováze ustálí na středu.

Další příslušenství

Lepidlo na puzzle

Po skládání přijde na řadu lepení. S naším lepidlem na puzzle si obrázek nejen ochráníte, ale i zakonzervujete na trvalo. Tak se žádný dílek nemůže ztratit.

Puzzle-podložka

Nechat nesložené puzzle jen tak ležet nebo ho neustále přenášet sem tam po bytě, to je minulostí. S naší podložkou na skládání máme perfektní tip, jak můžete skládat.

 • Veškeré ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH