Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu

Puzzle prémiové kvality od puzzleYOU

Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu

Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu

Puzzle prémiové kvality od puzzleYOU

Naše poslání je zároveň naše motto: Nejširší výběr nejlepší kvality. Výrobě puzzle jsme zcela oddaní. S každým novým puzzle se chceme neustále zlepšovat, a to z dobrého důvodu. Na naše výrobky totiž právem kladete vysoké nároky. Ostatně právě vy navrhujete svými fotografiemi motivy našeho puzzle a tímto jedinečným dárkem děláte radost vašim blízkým. Vašim požadavkům se snažíme vyhovět profesionálním zpracováním puzzle s důrazem na detail.

15 letou garancí kvality
15 letou garancí kvality

Fotopuzzle s 15 letou garancí kvality

Víte o tom, že naše výrobky mají 15 let garanci kvality? Ta se vztahuje na trvanlivost tisku, životnost lepenky a laminaci. Naším cílem je vaše maximální spokojenost s puzzle od naší společnosti, a to i po mnoha letech. Zjistěte více o záruce.

Nejvyšší kvalita puzzle vlastní výroby

Sliby a záruky můžete činit pouze tehdy, pokud jste sami přesvědčeni, že je dokážete splnit. A to my jsme. Mnoho let jsme sbírali odborné znalosti, abychom se stali prémiovým výrobcem fotopuzzle. Klíčovým rozhodnutím pro nás bylo zaměřit se na výrobu puzzle a stolních her.

vlastní výroba

Perfektní puzzle díky precizní perforaci

Garance zábavy a hratelnosti s puzzle na nejvyšší úrovni spočívá v optimální perforaci. U nás je síla ručně vyrobeného perforovacího nože v optimálním poměru k síle lepenkového polotovaru. Obecným pravidlem je: jemné perforovací nástroje a silný lepenkový polotovar zaručují vysokou kvalitu. Vytvoření vyváženého vztahu mezi nimi je umění, které spočívá v milimetrové přesnosti. A jaký to má výsledek? Na jednu stranu lze dílky puzzle snadno skládat dohromady a zároveň poskládané puzzle dobře drží pohromadě. Jednotlivé dílky puzzle do sebe dokonale zapadají. Vysoká variabilita perforací garantuje skutečnou zábavu při skládání puzzle.

Vysoká kvalita puzzle pro maximální zábavu
Prémiová puzzle lepenka od puzzleYOU
Špičková povrchová úprava puzzle
Finální kontrola
Prémiová lepenka na výrobu puzzle

Prémiová lepenka na výrobu puzzle

Při výrobě používáme vysoce kvalitní 2,2 mm silnou lepenku. Díky ní jsou vaše fotopuzzle obzvláště pevné a mají dlouhou životnost a budete  z nich mít radost i po několikátém složení. Dílky odolají také intenzivnímu zatížení v případě, že se dostanou do dětských rukou. Naše materiály jsou nejen vysoce kvalitní, ale také šetrné k životnímu prostředí. Na fotografii vlevo můžete vidět běžný dílek puzzle s pouze 1,5 mm silnou lepenkou a vpravo vedle ní prémiové puzzle od puzzleYOU.

Špičková povrchová úprava

Špičková povrchová úprava

Pro naše fotopuzzle je typický matný povrch, který se nikdy neodráží a neleskne. To je tajemství vysoké kvality našeho puzzle. Žádný odraz nenarušuje zábavu při skládání puzzle, a to ani za přímého světla – bez ohledu na to, zda je skládáte v zimě při svíčkách, v létě na terase nebo na balkóně. Díky speciálnímu papíru jsou dílky zároveň velice příjemné na dotek.

Přísná finální kontrola

Přísná finální kontrola

Všechna fotopuzzle musí projít přísnou finální kontrolou. Pouze pokud puzzle splňuje naše požadavky, může naši výrobu opustit. Z tohoto důvodu každé fotopuzzle pečlivě kontrolujeme pod lupou. Vaše radost z dárku je pro nás úspěchem a motivací. A to každý den! Kontrolujeme především:

 • Tisk vašeho motivu
 • Lakování motivu na lepence
 • Perforaci puzzle
 • Tisk a lakování krabiček

Srovnání kvality puzzle

Fanoušci puzzle přesně popisují na fórech a blozích, které se zabývají puzzle, jaké požadavky musí opravdu kvalitní puzzle splňovat. Dílky puzzle by měly sedět jen na správné místo a zároveň musí být kvalitně vyraženy, aby byly od sebe úplně odděleny. Po správném umístění by však měly pevně držet, aby se s jednotlivými fragmenty puzzle dalo hýbat, například na skládací podložce. Očekává se, že v balení puzzle skončí jen málo prachu, který vznikne během výroby, a tvar jednotlivých dílků bude dostatečně odlišný, aby úroveň obtížnosti nebyla příliš vysoká. V nezávislém testu byli výrobci fotopuzzle podrobeni důkladné zkoušce a fotondo.cz si vysloužil hodnocení „velmi dobře“.

Vysoká kvalita puzzle od puzzleYOU

 •  Vlastní produkce puzzle
 •  Precizní perforace
 •  2,2 mm silná prémiová lepenka
 •  Jedinečnost každého dílku a perfektní soudržnost
 •  Moderní digitální tisk
 •  Systematická kontrola kvality
 •  Dodržování normem DIN-EN 71 pro bezpečnost hraček a zdravotní nezávadnost
 •  15 let záruka kvality
prostředí důležitá

Ve společnosti puzzleYOU je pro nás ochrana životního prostředí důležitá, a proto také děláme krok směrem k „zelenější“ budoucnosti. Díky tomu, že se obejdeme bez obalu na krabičce, můžeme ušetřit několik tun plastového odpadu každý rok a jednat tak mnohem udržitelněji. To je možné díky novému typu zavírání pomocí malých štítků na bocích krabice.

Kromě toho jsou naše krabičky a dílky opatřeny speciální horní vrstvou, díky které jsou odolnější. Ale nejen to: díky novému povrchu těžíte také z lepší přilnavosti a brilantní barevné stálosti. Díky tomu jsou naše výrobky odolnější proti poškrábání a odpuzují špínu, takže opakovaná skládání nemohou našim výrobkům ublížit.